^Do Góry
Buma Lubań Sp. z o.o.
ul. Romana Maya 1
61-371 Poznań
tel.: 61 871 51 01
biuro@bumaluban.pl

Losowe zdjęcia

magazyn3.jpg

Licznik odwiedzin

dzisiajdzisiaj64
wczorajwczoraj110
w tym tygodniuw tym tygodniu174
w tym miesiącuw tym miesiącu2879
razemrazem77335
twój adres IP: 54.204.253.227

Hale i magazyny

Dzięki firmie Buma Lubań znajdziesz idealne pomieszczenie służące Twoim indywidualnym potrzebom. Oferujemy hale magazynowe oraz hale produkcyjne do wynajęcia na bardzo korzystnych warunkach. Nasza oferta skierowana jest do firm z wielorakich branż. Jesteśmy otwarci na potrzeby oraz wymagania klientów. Każda hala magazynowa jak i hala produkcyjna jest przygotowywana do wynajęcia z uwzględnieniem wymagań najemców. Dysponujemy pomieszczeniami o różnej powierzchni. Nasze hale posiadają pomieszczenia socjalne, co jest dużym udogodnieniem dla najemców. Atutem Bumy Lubań jest również jej strategiczna lokalizacja. Zapraszamy do skontaktowania się z biurem w celu uzyskania szczegółowych informacji. Dzięki naszym profesjonalnym usługom wynajem magazynu to proces bardzo prosty i szybki.

Przebieg wynajmu:

 
Kontakt telefoniczny

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 601244614. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

 
Oględziny

Zdajemy sobie sprawę, że nikt nie chce kupić kota w worku i dlatego zachęcamy do obejrzenia każdego pomieszczenia przed podpisaniem umowy.

 
Podpisanie umowy

Staramy się, aby na tym etapie wszystko było dopięte na ostatni guzik, a ostateczna wersja umowy była satysfakcjonująca dla obu stron.

Wynajem hal i magazynów w Buma Lubań:

Każdego zainteresowanego klienta traktujemy bardzo poważnie i dlatego za każdym razem staramy się dostarczyć jak najlepszą i najbardziej kompleksową usługę. Rozumiemy, że różne branże i firmy mają inne wymagania, więc wszystkie nasze hale magazynowe i produkcyjne do wynajęcia mogą zostać dostosowane pod różnymi względami. Ponadto, szerokie zastosowanie pomieszczeń umożliwia prężne rozwijanie się niemalże każdego przedsiębiorstwa.

Poznań posiada stosunkowo dobrze rozwinięty transport miejski i z tego względu dojazd do naszych magazynów nie będzie stanowił żadnej przeszkody. Atrakcyjne położenie blisko autostrady A2 Warszawa- Berlin oraz przystanków umożliwią szybkie oraz płynne dotarcie na miejsce. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Lokalizacja:

Nasza aktualna oferta hal i magazynów to:

Hale i magazyny - ogłoszenia archiwalne:

Magazyn 599 m2
 
Powierzchnia: 599 m2

Wysoki magazyn, posiadający jedną nawę. Główną jego zaletą jest przestronna brama wjazdowa o wymiarach aż 4,13m x 4x15m oraz przylegający do niego magazynek o powierzchni 32 m2.

Zobacz ofertę
 
Magazyn 67 m2
Cena: 1000 zł
Powierzchnia: 67 m2

Atrakcyjna oferta wynajmu pomieszczenia magazynowego, o łącznej powierzchni użytkowej 67 m2. Wymiary magazynu to 6,50 m x 10,25 m.

Zobacz ofertę
 
Magazyn 180 m2
Cena: 2160 zł
Powierzchnia: 180 m2

Przestronne i ustawne pomieszczenie magazynowe o wymiarach 12m x 15m, co składa się na łączną powierzchnię użytkową 180 m2.

Zobacz ofertę
 
Hala 712 m2

Powierzchnia: 712 m2

Bardzo przestronna hala magazynowa, z bramą dostosowaną do wjazdu TIR-ów. 712 m2 powierzchni użytkowej oraz dodatkowo pomieszczenie socjalne. Istnieje możliwość połączenia z halą 930 m2!

Zobacz ofertę
 

Potrzebujesz magazynu o innej powierzchni? Skontaktuj się z nami! Postaramy się sprostać Twoim oczekiwaniom!

Copyright © 2013. Buma Lubań Sp. z o.o. Rights Reserved.